به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
پنج شنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۳
اذان صبح :  
طلوع خورشید :  
اذان ظهر :  
غروب خورشید :  
اذان مغرب :  
rahim-moazenzadeh.swf--
بخش اعضاء
ابزار
تغییر اندازه فونت:
  • پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دولت

انتقال کارکنان از کلانشهر تهران

سامانه کارکنان نظام اداری کشور

معاونت توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی 

سازمان بازنشستگی کشوری

  • عناوین اخبار مهم

 رئیس هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از تاسیس خبرگزاری فرهنگ رضوی خبر داد
علی اصغر کاراندیش گفت:همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد با برکت امام رضا (ع)،خبرگزاری فرهنگ رضوی با هدف معرفی فرهنگ رضوی به مسلمانان جهان از قاب رسانه و ایجاد زبان واحد در تبیین شاخص های فرهنگ رضوی ،فعالیت رسمی خود را آغاز می کند.
 کاراندیش خبر داد:دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت ویژه از اصحاب فرهنگ و هنر در سراسر کشور
معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دستورالعملی خبر داد که بر اساس آن اصحاب فرهنگ و هنر در سراسر کشور تحت حمایت ویژه قرار می گیرند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد در آستانه روز کارمند تاکید کرد: استفاده از توانایی مدیران و کارشناسان بر اساس شرایط احراز
بر اساس برنامه‌ریزی مدون، دقیق و کارشناسی شده می توان از توانایی و کارآمدی مدیران، کارشناسان و کارکنان متخصص در انجام فعالیت‌های اداری با توجه به شرایط احراز و متخصص بودن آنها، بهره برد.
 بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی از طرح های عمرانی بخش فرهنگ و هنر کردستان
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و هیئت همرا ایشان به همراه مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی از کلیه طرح های عمرانی بخش فرهنگ و هنر کردستان بازدید نمودند
 با حضور معاون وزیر، شورای اداری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان تشکیل جلسه داد
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و هیئت همراه ایشان به استان کردستان سومین جلسه شورای اداری با حضور ایشان و روسای ادارات شهرستان و ستادی برگزار گردید.
 دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ و هنر کردستان
علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی این بار با جمعی از نمایندگان اصحاب فرهنگ و هنر کردستان دیدار نمودند.
 کاراندیش: اعتبارات حوزه فرهنگ و هنر تهران به استان‌ها سوق داده می‌شود
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برنامه وزارت ارشاد برای کاستن از تصدی‌گری در حوزه‌های مختلف گفت: بنا داریم انجام کارهای فرهنگی را به اصحاب فرهنگ و هنر واگذار کنیم.
 نماینده ولی فقیه در کردستان در دیدار با معاون وزیر ارشاد: بسترهای لازم برای فعالیت های فرهنگی برای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان فراهم است.
نماینده ولی‌فقیه کردستان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در انجام برخی کارهای فرهنگی تنها به ظاهر مسئله توجه می‌شود، گفت: انجام کارهای فرهنگی باید به افراد متخصص واگذار شود تا این مشکلات حل شوند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ: امور اجرایی فعالیت های فرهنگی و هنری را باد به اصحاب فرهنگ و هنر سپرد
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی طی سفر دو روزه به استان فرهنگی کردستان با اصحاب فرهنگ و هنر و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار نمود.
 انتصاب مشاور معاون توسعه مدیریت ومنابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
سالار غریبی زاده با حکم علی اصغر کاراندیش به سمت مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شد.
 کاراندیش: گسترش فعالیت های صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و روزنامه نگاران/ رونمایی از نخستین کارت جدید هوشمند هنر،‌ عصرامروز
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ گفت: فعالیت صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در سال جاری توسعه می‌یابد و این فعالیتها تنها مختص شهر تهران نخواهد بود.
 جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد مردادماه با حضور کاراندیش
با حضور کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ، جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد مرداد ماه برگزار شد.
 کار اندیش در اجلاس مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد: باید انضباط مالی در تخصیص بودجه داشته باشیم
علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اجلاس سراسری مدیران کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: باید در اختصاص بودجه وزارت ارشاد انضباط مالی داشته باشیم و برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها را به اهالی فرهنگ و هنر و بخش خصوصی واگذار کنیم.
 رونمایی از کتاب هشت پنجره با حضور وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی و کاراندیش
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان این وزارتخانه: فرصت خدمت به یکدیگر را مغتنم شماریم
"علی اصغر کاراندیش مروستی" معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ در دیدار کارکنان این وزارتخانه اظهار داشت که فرصت خدمت به یکدیگر را مغتنم شماریم زیرا این فرصت موهبتی است که خداوند به انسان ها عطا می کند و باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده مفید کرد.
 دیدار عمومی معاون توسعه مدیریت و منابع با همکاران
دیدار عمومی جناب آقای کاراندیش معاون محترم توسعه مدیریت و منابع با حضور مدیران کل حوزه معاونت با کلیه همکاران.