به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
سه شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۳
اذان صبح :  
طلوع خورشید :  
اذان ظهر :  
غروب خورشید :  
اذان مغرب :  
rahim-moazenzadeh.swf--
بخش اعضاء
ابزار
تغییر اندازه فونت:
  • پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دولت

انتقال کارکنان از کلانشهر تهران

سامانه کارکنان نظام اداری کشور

معاونت توسعه مدیریت  

معاونت برنامه ریزی 

سازمان بازنشستگی کشوری

  • عناوین اخبار مهم

 با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مشکلات پروژه های فرهنگی و هنری شهرستان ملارد بررسی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: مشکلات پروژه های فرهنگی و هنری شهرستان ملارد با حضور ˈعلی اصغر کاراندیشˈ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی شد.
 بازدید معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی از شهرستان ملارد
بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری طلائیه، بررسی وضعیت احداث نگارخانه شهرستان ملارد و رصد وضعیت تنها سینمای این شهرستان از برنامه های سفر علی اصغر کاراندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
 شعر به پابوس امام رضا(ع) رفت/معاون وزیر ارشاد در اختتامیه جشنواره شعر رضوی:وظیفه وزارت ارشاد بستر سازی انتقال فرهنگ اسلامی و ایرانی است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای ایجاد بسترهای لازم برای گسترش و انتقال فرهنگ ایرانی و اسلامی در داخل و خارج از کشور است.
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: وظیفه ما بستر سازی برای انتقال فرهنگ اسلامی و ایرانی است
علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای ایجاد بسترهای لازم برای گسترش و انتقال فرهنگ ایرانی و اسلامی در داخل و خارج از کشور است.
 کاراندیش: وزارت ارشاد برای گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی برنامه دارد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: وظیفه و برنامه وزارت ارشاد این است که زمینه انتقال و گسترش فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی را در داخل و خارج کشور فراهم کند.
 جلسه دیدار هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان سیرجان با حضور کاراندیش آغاز شد
در این جلسه علی اصغ کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی،حسن پور ،نماینده مردم شهرستانهای سیرجان و بردسیر ،فرشید فلاح مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ،فرماندار و جمعی از مسولان محلی حضور دارند.
 بازدید 2 روزه اعضاءکمیسیون فرهنگی مجلس و معاونین وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از شهر لار
معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون هنری وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی به همراه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سفری دو روزه به شهرستان لار استان فارس به بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این شهرستان پرداختند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ارشاد در کرمان: آینده درخشانی در حوزه فرهنگ و هنر شاهد خواهیم بود
علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با شیوه و برنامه هایی که دولت تدبیر و امید در بخش فرهنگ و هنر اجرایی کرده است،می توانیم آینده درخشانی در این حوزه شاهد باشیم.
 برنامه های معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ارشاد در سفر به کرمان اعلام شد
برنامه های علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به استان کرمان اعلام شد .
 آغاز به کار جشنواره شعر رضوی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد
مراسم افتتاحیه بیستمین جشنواره شعر رضوی کرمان با حضور علی اصغر کاراندیش معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ارشاد برگزار میشود
 مراسم نشست صمیمی علمای اهل تسنن و تشیع منطقه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس و معاونین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
دومین برنامه از همایش جوان و اندیشه با حضور علمای اهل تشیع و تسنن منطقه لارستان و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در سالن فرمانداری لارستان برگزار شد .
 با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس،مراسم اختتامیه همایش تخصصی "جوان و اندیشه" در لارستان برگزار شد
با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و معاون وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم اختتامیه همایش تخصصی "جوان و اندیشه" در لارستان برگزار شد.
 بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی ومعاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهتگ و ارشاداسلامی از بزرگترین مجتمع ورزشی جنوب کشور
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس همراه معاونین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، به جهت بازدید از مجتمع فرهنگی ورزشی در حال ساخت منیری به آن محل رفتند تا مستقیما در جریان روند ساخت این مجتمع قرار گیرند.
 رئیس هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از تاسیس خبرگزاری فرهنگ رضوی خبر داد
علی اصغر کاراندیش گفت:همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد با برکت امام رضا (ع)،خبرگزاری فرهنگ رضوی با هدف معرفی فرهنگ رضوی به مسلمانان جهان از قاب رسانه و ایجاد زبان واحد در تبیین شاخص های فرهنگ رضوی ،فعالیت رسمی خود را آغاز می کند.
 کاراندیش خبر داد:دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت ویژه از اصحاب فرهنگ و هنر در سراسر کشور
معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دستورالعملی خبر داد که بر اساس آن اصحاب فرهنگ و هنر در سراسر کشور تحت حمایت ویژه قرار می گیرند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد در آستانه روز کارمند تاکید کرد: استفاده از توانایی مدیران و کارشناسان بر اساس شرایط احراز
بر اساس برنامه‌ریزی مدون، دقیق و کارشناسی شده می توان از توانایی و کارآمدی مدیران، کارشناسان و کارکنان متخصص در انجام فعالیت‌های اداری با توجه به شرایط احراز و متخصص بودن آنها، بهره برد.