به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

پنج شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
اذان صبح : ۰۵ : ۲۲ : ۵۶
طلوع خورشید : ۰۶ : ۴۸ : ۵۴
اذان ظهر : ۱۲ : ۵۸ : ۳۵
غروب خورشید : ۱۹ : ۰۷ : ۴۱
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۴ : ۴۸
rahim-moazenzadeh.swf 05 : 22- 12 : 58- 19 : 24

بخش اعضاء

    
  • عناوین اخبار مهم

انتقاد کاراندیش از سرانه اندک فضای فرهنگی در کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلای از سرانه اندک فضای فرهنگی در کشور انتقاد کرد و گفت:حداقل سرانه فضای فرهنگی باید یک مترمربع باشد.
معاون وزیر ارشاد اعلام کرد:یزد از ظرفیت های بالای فرهنگی برخورداراست
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های عظیم فرهنگی و هنری در استان یزد تاکید کرد که اقدامات متعددی برای حمایت و همدلی اصحاب فرهنگ و هنر در سطح کشور از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و اجرا شده است.
با حضور کاراندیش مروستی؛ از نسخه عربی و انگلیسی سایت جشنواره بین المللی امام رضا(ع) رونمایی شد
نسخه عربی و انگلیسی سایت جشنواره بین المللی امام رضا(ع) « شمس توس » صبح امروز با حضور کاراندیش مروستی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سید جواد جعفری دبیرجشنواره بین المللی امام رضا(ع) و با حضور دبیران جشنواره های موضوعی اعضای شورای بین الملل و رابطان خبر جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در مشهد رونمایی شد.
معاون توسعه مدیریت و منبع وزارت ارشاد:دوازدهمین دوره جشنواره امام رضا(ع) با موفقیت برگزار شد/تشکیل جلسات آسیب شناسی در راستای برگزاری مطلوب جشنواره سیزدهم
کاراندیش مروستی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین تجلیل از اعضای شورای بین الملل، دبیران برنامه های موضوعی و رابطان برترخبری دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)،با بیان این که این جشنواره عملکرد موفقی داشته است،گفت: گزارش های واصله از بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و رصد رسانه ها حاکی از آن است که برنامه های موضوعی دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با موفقیت در سطح کشور برگزار شده است.
برگزاری دوره‌های آموزش اصول بازاریابی ، تحلیل رفتار مصرف کننده و فنون مذاکره به صورت کارگاهی
دوره‌های آموزش اصول بازاریابی، تحلیل رفتار مصرف کننده و فنون مذاکره به صورت کارگاهی در تاریخ 17 لغایت 19 شهریورماه
کاراندیش : برگزاری اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی وهنری امام رضا ( ع ) امشب
رئیس هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا ( ع ) گفت : مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع ) ، همزمان با شب میلاد با برکت امام رضا ( ع) ، امشب در سالن همایش های صدا و سیمای مشهد مقدس برگزار می شود .
حضور کاراندیش مروستی در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) شرکت خواهد کرد.
معاون وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد: برنامه دولت برای حمایت از جوانان متخصص و توسعه تولیدات و فعالیتهای رسانه های فرهنگی و هنری دیجیتال در کشور.
علی اصغرکاراندیش گفت: اعتقاد دولت یازدهم، تعمیق ارزشهای اسلامی، باورهای دینی و اعتلای معرفت دینی و تقویت هنجارهای فرهنگی و اجتماعی و توسعه روحیه کار جمعی است و در این راستا باحمایت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برنامه حمایت از جوانان متخصص فعالیتهای دیجتیال در کشور، آماده اجرا شده است.
با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مشکلات پروژه های فرهنگی و هنری شهرستان ملارد بررسی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: مشکلات پروژه های فرهنگی و هنری شهرستان ملارد با حضور ˈعلی اصغر کاراندیشˈ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی شد.
بازدید معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی از شهرستان ملارد
بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری طلائیه، بررسی وضعیت احداث نگارخانه شهرستان ملارد و رصد وضعیت تنها سینمای این شهرستان از برنامه های سفر علی اصغر کاراندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
شعر به پابوس امام رضا(ع) رفت/معاون وزیر ارشاد در اختتامیه جشنواره شعر رضوی:وظیفه وزارت ارشاد بستر سازی انتقال فرهنگ اسلامی و ایرانی است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای ایجاد بسترهای لازم برای گسترش و انتقال فرهنگ ایرانی و اسلامی در داخل و خارج از کشور است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: وظیفه ما بستر سازی برای انتقال فرهنگ اسلامی و ایرانی است
علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای ایجاد بسترهای لازم برای گسترش و انتقال فرهنگ ایرانی و اسلامی در داخل و خارج از کشور است.
کاراندیش: وزارت ارشاد برای گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی برنامه دارد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: وظیفه و برنامه وزارت ارشاد این است که زمینه انتقال و گسترش فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی را در داخل و خارج کشور فراهم کند.
جلسه دیدار هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان سیرجان با حضور کاراندیش آغاز شد
در این جلسه علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی،حسن پور ،نماینده مردم شهرستانهای سیرجان و بردسیر ،فرشید فلاح مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ،فرماندار و جمعی از مسولان محلی حضور دارند.
بازدید 2 روزه اعضاءکمیسیون فرهنگی مجلس و معاونین وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از شهر لار
معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون هنری وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی به همراه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سفری دو روزه به شهرستان لار استان فارس به بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی این شهرستان پرداختند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ارشاد در کرمان: آینده درخشانی در حوزه فرهنگ و هنر شاهد خواهیم بود
علی اصغر کار اندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با شیوه و برنامه هایی که دولت تدبیر و امید در بخش فرهنگ و هنر اجرایی کرده است،می توانیم آینده درخشانی در این حوزه شاهد باشیم.