به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۳
اذان صبح : ۰۴ : ۵۹ : ۴۱
طلوع خورشید : ۰۶ : ۲۶ : ۰۳
اذان ظهر : ۱۱ : ۴۷ : ۵۷
غروب خورشید : ۱۷ : ۰۹ : ۲۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۲۷ : ۱۱
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 59- 11 : 47- 17 : 27

بخش اعضاء

    
  • عناوین اخبار مهم

آیت الله عاملی در دیدار با معاون وزیر ارشاد :خروجی برنامه های فرهنگی متناسب با نیاز جامعه نیست
آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :افزایش مشکلات اجتماعی از جمله طلاق و خشونت در جامعه نشان از عدم خروجی کارهای فرهنگی متناسب با نیاز جامعه است.
معاون وزیر ارشاد: ممیزی کتاب را به افراد حرفه‌ای واگذار می‌کنیم/لایحه مالکیت معنوی در دولت نهایی شده است
معاون توسعه مدیریت منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه کتاب تلاش ما بر این است تا امر ممیزی را به افراد حرفه‌ای واگذار کنیم تا جلوی رفتارهای سلیقه‌ای در این حوزه گرفته شود.
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاداسلامی از پروژه های فرهنگی و هنری اردبیل
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاداسلامی در دومین روز از سفر خود به اردبیل از پروژه های فرهنگی و هنری این شهر بازدید کرد.
معاون وزیر در جمع کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اردبیل : تا یکماه آینده چارت سازمانی وزارت ارشاد اصلاح می شود
علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ وارشاداسلامی در دومین روز از سفر خود به اردبیل در جمع کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان گفت :تا یکماه آینده چارت سازمانی وزارت ارشاد اصلاح می شود.
معاون وزیر ارشاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل :زیرساخت ابزارهای فرهنگی را برای انتقال فرهنگ دینی آماده سازی کنیم
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ، گفت: ابزارهای مختلفی برای انتقال فرهنگ دینی وجود دارد که برای انتقال صحیح زیر ساخت ها را باید آماده کرد.
تاکید معاون وزیر ارشاد بر رعایت عدالت فرهنگی در توزیع اعتبارات
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: عدالت فرهنگی در توزیع متوازن اعتبارات در پیش گرفته ایم تا مشکلات فرهنگیاستان ها مرتفع شود.
با حضور معاون وزیر ارشاد؛ دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در استان اردبیل افتتاح شد
با حضور علی اضغر کاراندیش معاون وزیر ارشاد و رییس هیئت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) ، دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در استان اردبیل در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد.
معاون وزیر ارشاد: تا یک ماه آینده ،قانون جدید مطبوعات تدوین می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ارشاد در دیدار با استاندار اردبیل گفت : قانون جدید مطبوعات در قالب نظام جامع رسانه‌ای در دولت تا یک ماه آینده تدوین نهایی شده و برای تصویب به مجلس ارسال می‌شود.
استاندار اردبیل در دیدار با کاراندیش :تکمیل و راه اندازی پروژه تالار شهر اردبیل ، اعتبار خاص می طلبد
استاندار اردبیل در نشست با علی اصغر کار اندیش مروستی اظهار کرد : برای ساخت تالار شهر اردبیل امسال 4 میلیارد تومان اعتبار تعیین شده است ، اما برای تکمیل و راه اندازی این پروژه باید اعتبار خاص تزریق شود .
معاون وزیر ارشاد به ملاقات فضل‌الله توکل رفت / توضیحات کاراندیش درباره خدمات موسسه هنرمندان پیشکسوت
علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه عباس عظیمی رئیس موسسه هنرمندان پیشکسوت در دیدار با فضل الله توکل آهنگساز، ترانه‌سرا و نوازنده سنتور از احوال این هنرمند پیشکسوت موسیقی ایران جویا شد.
نشست مشترک کاراندیش و حشمتی برگزار شد
حجت الاسلام والمسلمین حشمتی در جلسه مشترک خود با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار توجه ویژه این معاونت به فعالیتهای قرآنی شد.
نشست کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری برگزار شد
این نشست با حضور علی اصغر کاراندیش مروستی معاونت توسعه مدیریت و منابع و رئیس کارگروه سلامت اداری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: تلاش معاونت توسعه مدیریت و منابع برای فراهم سازی امکانات رفاهی کارکنان
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول بازه زمانی بیش از یکسال گذشته که از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می‌گذرد،‌ برای فراهم آوردن امکانات رفاهی و تسهیلات تفریحی کارکنان تلاش‌های بسیاری کرده است.
کاراندیش: توجه ویژه به دانش آموزان در جشنواره بین المللی امام رضا/ توجه به منویات مقام معظم رهبری سرلوحه فعالیت ها است
رییس هیت مدیره بنیاد بین الملی امام رضا خواستار توجه ویژه به دانش آموزان کشور در جشنواره امام رضا(ع) شد و گفت:12 میلیون دانش آموز در سن حساسی به سر می برند و با توجه به تاثیر پذیری عمیق فکری و عقیدتی، توجه به این گروه در جشنواره امام رضا(ع) دارای اهمیت ویژه است.
تقدیر معاون وزیر ارشاد از مسئولان دبیرخانه های برنامه های موضوعی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وسیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از مسئولان دبیرخانه های نمایندگی بنیاد امام رضا(ع) در سراسر کشور در نشست کمیته برنامه ریزی سیزدهمین جشنواره امام رضا(ع) تقدیر شد.
با حضور کاراندیش مروستی؛ آثار مکتوب و نرم افزاری برنامه های موضوعی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) رونمایی شدند
آثار مکتوب و نرم افزاری برنامه های موضوعی دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در نشست کمیته برنامه ریزی این جشنواره که با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و روسای کارگروههای 6 گانه این جشنواره،برگزار شد، رونمایی شدند.