به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

یکشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۳
اذان صبح : ۰۴ : ۵۴ : ۳۹
طلوع خورشید : ۰۶ : ۲۰ : ۲۲
اذان ظهر : ۱۱ : ۴۸ : ۲۲
غروب خورشید : ۱۷ : ۱۵ : ۵۳
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۳ : ۲۶
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 54- 11 : 48- 17 : 33

بخش اعضاء

    
  • عناوین اخبار مهم

نشست مشترک کاراندیش و حشمتی برگزار شد
حجت الاسلام والمسلمین حشمتی در جلسه مشترک خود با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار توجه ویژه این معاونت به فعالیتهای قرآنی شد.
نشست کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری برگزار شد
این نشست با حضور علی اصغر کاراندیش مروستی معاونت توسعه مدیریت و منابع و رئیس کارگروه سلامت اداری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد: تلاش معاونت توسعه مدیریت و منابع برای فراهم سازی امکانات رفاهی کارکنان
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طول بازه زمانی بیش از یکسال گذشته که از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می‌گذرد،‌ برای فراهم آوردن امکانات رفاهی و تسهیلات تفریحی کارکنان تلاش‌های بسیاری کرده است.
کاراندیش: توجه ویژه به دانش آموزان در جشنواره بین المللی امام رضا/ توجه به منویات مقام معظم رهبری سرلوحه فعالیت ها است
رییس هیت مدیره بنیاد بین الملی امام رضا خواستار توجه ویژه به دانش آموزان کشور در جشنواره امام رضا(ع) شد و گفت:12 میلیون دانش آموز در سن حساسی به سر می برند و با توجه به تاثیر پذیری عمیق فکری و عقیدتی، توجه به این گروه در جشنواره امام رضا(ع) دارای اهمیت ویژه است.
تقدیر معاون وزیر ارشاد از مسئولان دبیرخانه های برنامه های موضوعی جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وسیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از مسئولان دبیرخانه های نمایندگی بنیاد امام رضا(ع) در سراسر کشور در نشست کمیته برنامه ریزی سیزدهمین جشنواره امام رضا(ع) تقدیر شد.
با حضور کاراندیش مروستی؛ آثار مکتوب و نرم افزاری برنامه های موضوعی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) رونمایی شدند
آثار مکتوب و نرم افزاری برنامه های موضوعی دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در نشست کمیته برنامه ریزی این جشنواره که با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و روسای کارگروههای 6 گانه این جشنواره،برگزار شد، رونمایی شدند.
نشست کمیته برنامه ریزی سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور معاون وزیر ارشاد در مشهد برگزار شد
نشست کمیته برنامه ریزی سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) امروز24 مهرماه با حضور علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مشهد برگزار شد
کمیته برنامه ریزی سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور کاراندیش مروستی معاون وزیر ارشاد در مشهد برگزار می شود
دبیر جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از آغاز سیزدهمین دوره این جشنواره بین المللی با حضور معاون وزیر ارشاد خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری نشست کمیته برنامه ریزی، سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور علی اصغر کارندیش مروستی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مشهد آغاز می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد سلامی عملکرد یکساله بخش سینمایی وزارتخاته را تشریح کرد
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عملکرد بخش سینمایی این وزارتخانه مثبت بوده است.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تا پایان سال فیلمخانه ملی ایران به ساختمان جدید منتقل می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عملیات عمرانی ساختمان فیلمخانه ملی ایران ادامه دارد.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از گسترش فعالیتها در حوزه های مختلف بر پایه اقتصاد فرهنگ، خبر داد
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در شش ماهه نخست سال جاری، اهداف در نظر گرفته شده برای این وزارتخانه در حوزه های فرهنگ، ادبیات، چاپ و نشر، کتاب، سینما، تئاتر و حج و زیارت محقق شده است.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساماندهی تبلیغات در رسانه ها خبر داد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تبلیغات در رسانه ها باید طبق موازین قانونی، انتشار یابد و هرگونه تبلیغات خارج از این موضوع، ممنوع است
با حضور کاراندیش مروستی برگزار شد؛ آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و مطالعات فرهنگی و هنری
آیین تکریم رستگاری، مدیر کل سابق و معارفه فتحی، مدیر کل جدید دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و مطالعات فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر شنبه در دفتر معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ برگزار شد.
نشست شورای مشورتی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد جشنواره امام رضا(ع) از عناصر دیپلماسی جمهوری اسلامی است/ تأکید بر استفاده از ابزارهای نوین برای تبلیغ دین
نشست شورای مشورتی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با موضوع آسیب‌شناسی جشنواره دوازدهم و بررسی اهداف، برنامه‌ها، رویکردها و سیاست‌های اجرایی سیزدهمین دوره جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) برگزار شد.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی : ساماندهی سایتهای خبری ، وظیفه این وزارتخانه است
علی اصغر کاراندیش مروستی گفت : بر اساس قانون، ساماندهی فعالیتهای سایت های خبری ، وظیفه ذاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مهمتر از ساماندهی موضوع نظارت ، مورد تاکید است
انتصاب سرپرست دفتر برنامه ریزی راهبردی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
بهروز فتحی با حکم علی اصغر کاراندیش به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی راهبردی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.