آرشیو اخبار

استاندار مازندران به پاس حمایت‌های معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اصحاب فرهنگی، هنر و رسانه این استان، طی نامه‌ای تقدیر و تشکر کرد.
حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفتمین نشست آنلاین ارائه تجارب مدیران گفت: حضور در عرصه جهانی اقتصاد فرهنگ و هنر افزون بر آثار اقتصادی، ثمرات اجتماعی و سیاسی نیز در پی دارد.
شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به منظور بررسی موضوع دورکاری و حضور یک سوم کارکنان تشکیل شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم به تشریح جزئیاتی از دریافت و پرداخت تسهیلات کرونایی پرداخته است،‌ بر این اساس ناشران تنها ۱۹ میلیارد و فعالان چاپ ۳۷ میلیارد دریافتی داشته‌اند.
معاون توسعه‌ مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به آسیب‌های شیوع کرونا بر حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، از رایزنی‌ها برای عملیاتی کردن ارائه تسهیلات ویژه همچنین در نظر گرفتن وام‌های کم‌بهره برای جهش تولید در این حوزه خبر داد.
لادن حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ثبت ۱۹۲۷۱ فقره پرونده در سامانه کارا برای دریافت تسیهلات کرونا خبر داد.
لادن حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرنگاران به عنوان قلب تپنده اطلاع رسانی یاد کرد.
لادن حیدری از پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای افزایش تسهیلات به صنوف آسیب‌‌دیده از کرونا خبر داد.
حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حمایت ها و توزیع منابع نگاه جغرافیایی نداریم و در حوزه فرهنگ و هنر؛ تهران و شهرستان ها فرقی با هم ندارند به ویژه در دوران کرونا.
لادن حیدری، معاون توسعه مدیریت و منابع در کارگاه سلامت و روان و پدافند غیرعامل گفت: هنر منبعث از روحی است که پروردگار در نهاد بشر به ودیعه نهاده و آثار هنری نه به عنوان یک موضوع فانتزی بلکه به چشم یک عنصر استراتژیک در کلیه مراحل رشد و توسعه کشور حایز اهمیت است.
اطلاعیه پذیرفته شدگان هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی منتشر شد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ثبت بیش از ۹۰ هزار درخواست دریافت حمایت‌های دولتی برای جبران خسارت کرونا از سوی شاغلین و صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای خبر داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی سیدحسین سیدی را به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری این وزارتخانه منصوب کرد.
لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع در آیین تکریم و معارفه مدیران نوسازی و تحول اداری رویکرد بهبود شرایط کار را از جمله اهداف تغییرات مدیریتی بیان کرد.
در پی ادعای مدیر مرکز مطالعات و پایش محیط کسب و کار (به نقل از علی فیروزی) در تاریخ بیست و یکم اردیبهشت مبنی بر عدم همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساماندهی و رفع موانع صدور مجوزهای کسب و کار توضیح نکات ذیل از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضروری است.